Vedoucí obchodu – servisní smlouvy (m/ž) Praha

Za účelem podpory a rozvoje naší servisní oblasti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Vedoucí obchodu – servisní smlouvy (m/ž)

Pobočka Praha, Chodov

Společnost SCHMITT+SOHN v sobě snoubí tradici, spolehlivost a technické know-how. Již více než 100 let nastavujeme nejvyšší měřítka v oboru stavby a servisu výtahů s vášní pro moderní design a nové efektivní technologie. Pobočky společnosti sídlí v Německu, Portugalsku, Rakousku a České republice. Všude zde nabízí rozsáhlou síť servisních partnerů s více jak 1900 zaměstnanci.

Všechny činnosti tohoto rodinného podniku se řídí úspěšnou filosofií:

denní učení – kvalita – podnikatelská spolehlivost

Společnost S+ charakterizuje absolutní orientace na zákazníky a trh, týmová spolupráce, důvěra a individuální zodpovědnost.

Vaše náplň práce:

  • Prodej servisních smluv
  • Péče o zákazníky (stávávající i získávání nových)
  • Cíl: stálý a udržitelný nárůst obratu v oblasti servisu

Vaše kvalifikace:

  • Uzavřené SŠ vzdělání s maturitou technického nebo obchodního zaměření nebo podobné
  • Praxe v oblasti prodeje
  • Znalosti v oblasti výtahové technologie výhodou
  • Praxe v oblasti prodeje servisních smluv, servisu nebo montáže je výhodou

Požadujeme profesionální vystupování a komunikaci. Váš profesní profil by měla doplňovat schopnost týmové spolupráce, seznámení se s novými úkoly a odhodlání.

Nabízíme Vám jistou, zajímavou práci s velkou tvůrčí svobodou a perspektivou. Snažíme se podporovat Váš osobní profesní růst. Kromě toho poznáte, že v našem rodinném podniku se dobře kombinuje profesní i soukromý život. Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Profesionální zaučení do oboru je samozřejmostí.

Práce je možná na částečný úvazek. Je možné domluvit flexibilní pracovní dobu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím Vás o zaslání Vašeho životopisu na e-mail: a.mares@schmitt-vytahy.cz

Facebook Instagram LinkedIn Xing