Technik montáže nových výtahů a modernizací v Praze

Pro posílení našich kapacit hledáme pro středisko v Praze s možností okamžitého nástupu montéra nových instalací a modernizací.

O společnosti SCHMITT+SOHN VÝTAHY

Naše společnost SCHMITT+SOHN v sobě snoubí spolehlivost a technické know-how již více než 150 let s vášní pro moderní design a nové efektivní technologie. Společnost sídlí v Německu, Portugalsku, Rakousku a České republice, kde nabízíme rozsáhlou síť servisních partnerů.

Již přes 100 let nastavujeme nejvyšší měřítka v oboru stavby, servisu a údržby výtahů. Všech 1900 zaměstnanců našeho rodinného podniku zapáleně pracuje s tím, že se všechny činnosti řídí společnou filosofií: denní učení – spolehlivost – kvalita.

Naše práce je absolutně orientována na zákazníka a trh. Pracujeme týmově, ale zároveň s vlastní zodpovědností.

Náplň práce

  • montáž výtahů a modernizací všeho druhu
  • pomocné a přípravné práce v návaznosti k montáži

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí s hlavním sídlem v Německu
  • Stabilní a zajímavé zaměstnání s možností karierního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí, ve kterém se dobře snoubí profesní a osobní život
  • Zaškolení v technické oblasti (nejen pro nováčky v oboru)
  • Vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon včetně SIM s datovým tarifem
  • Flexibilní pracovní doba
  • 4 sick-days
  • Stravenky
  • Příspěvek na rekreaci, příspěvek na kulturní/sportovní akce pracovního kolektivu, příspěvek k „Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli“.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práce na plný i částečný úvazek

Požadujeme

  • předchozí zkušenost v technickém oboru
  • vzdělání v technickém oboru výhodou
  • vstřícnost a orientace na zákazníka, zvyšování jeho spokojenosti
  • schopnost pracovat jak v týmu, tak i samostatně a zodpovědně
  • předchozí zkušenosti z oboru výhodou

Upřímně nás těší, pokud Vás naše nabídka zaujala a budeme se těšit na zaslání Vašeho životopisu na e-mail: h.plimekova@schmitt-vytahy.cz

Facebook Instagram LinkedIn Xing